Оголошення

Шановні телеглядачі!

Велике прохання стосовно рекомендацій, побажань та зауважень звертатись за телефонами 097-750-60-93 та 096-137-80-17.

Також будуть розглянуті будь-які наболілі питання щодо Ваших

будинків. Рада голів також надає допомогу у створенні нових ОСББ.

Сайт ради голів ОСББ http://rada-goliv-osbb-m-rivne.webnode.com.ua/

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Михайло Юрчук та Василь Ромаш, представники державної інспекції з енергонагляду у Рівненській області) (ВІДЕО)

new
Гість програми – Михайло Юрчук та Василь Ромаш, представники державної інспекції з енергонагляду у Рівненській області. Тема розмови – наслідки обстеження будинків; затребувані фахівці для ОСББ; організації, з якими варто укладати договір; процедура підготовки житлового фонду до...

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Ігор Трофімчук, голова правління ОСББ "Госодар")

new

Гість програми - Ігор Трофімчук, голова правління ОСББ "Господар".

Тема розмови - об'єднання двох житлових будинків в одне ОСББ; технічний стан підйомників та їх вартість; подача тепла від Теплокомуненергії.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Сергій Пінчук, експерт з питань ЖКГ) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Сергій Пінчук, експерт з питань ЖКХ. Тема розмови - організація роботи з провайдерами; налагодження комунікації  з мешканцями; пошкодження  замків у вхідних дверях на дах та чи варто звертатися, у такому разі, в поліцію?

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Світлана Афоніна, керівник ОСББ «Чебишева,16») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Світлана Афоніна, керівник ОСББ «Чебишева, 16». Тема розмови - побудова каналізаційної системи власними силами; майбутнє прибудинкової території; Фонд енергоефективності та енергоаудит будинку.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Катерина Тищук, адвокат, представник ОСББ «Соборна,57») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Катерина Тищук, адвокат, представник ОСББ «Соборна,57» Тема розмови - Ремонтні роботи в підвалі на Соборній, 57, дозвіл проведення робіт, розгляд питання про скасування права власності власника.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Лілія Демчук, державний реєстратор юридичних та фізичних осіб регіонального центру надання адміністративних послуг) (ВІДЕО)

new
Гість програми – Лілія Демчук, державний реєстратор юридичних та фізичних осіб регіонального центру надання адміністративних послуг. Тема розмови – Схема реєстрації, зміни при реєструванні ОСББ та послуги, які є безкоштовними.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Василь Нестор, керівник приватного підприємства «Рівнеспецбуд») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Василь Нестор, керівник приватного підприємства «Рівнеспецбуд». Тема розмови - Тенденція замовлень по реалізації муніципальних програм: які матеріали є найефективнішими для перекривання дахів та способи проведення ремонтних робіт без великих затрат...

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Володимир Бондарець, голова ОСББ «Коновальця, 13») (ВІДЕО)

new

Гість програми – Володимир Бондарець, голова ОСББ «Коновальця, 13».

Тема розмови – ідея створення ОСББ «Коновальця, 13», проблеми, з якими зіштовхнулися мешканці будинку.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17