Оголошення

Шановні телеглядачі!

Велике прохання стосовно рекомендацій, побажань та зауважень звертатись за телефонами 097-750-60-93 та 096-137-80-17.

Також будуть розглянуті будь-які наболілі питання щодо Ваших

будинків. Рада голів також надає допомогу у створенні нових ОСББ.

Сайт ради голів ОСББ http://rada-goliv-osbb-m-rivne.webnode.com.ua/

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Роман Кобзєв, голова ОСББ «Оселя Рівне») (ВІДЕО)

new
Гість програми – Роман Кобзєв, голова ОСББ «Оселя Рівне». Тема розмови – започаткування нового ОСББ; балансування системи теплопостачання; кредит: страх та ризик; дах та електричні мережі.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Світлана Денько, голова ОСББ «Сонячне Рівне») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Світлана Денько, голова ОСББ «Сонячне Рівне». Тема розмови – яких змін зазнав будинок протягом року; якою є роль влади у вирішенні проблеми стосовно даху; згуртування робочого колективу та плани на завтра. 

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Микола Білик, голова ОСББ «Генерал») (ВІДЕО)

new
Гість програми – Микола Білик, голова ОСББ «Генерал». Тема розмови – об’єднання  громади задля створення ОСББ; члени правління та їх взаємовідносини; прийняття участі в муніципальній програмі; планові та непланові роботи.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Олександра Макогон, голова ОСББ «Італійський дворик» та «Бузковий цвіт») (ВІДЕО)

new
Гість програми – Олександра Макогон, голова ОСББ «Італійський дворик» та «Бузковий цвіт». Тема розмови – походження креативних назв; завершення терміну експлуатації підйомників: стан ліфтів на сьогодні; підвищення плати за електроенергію та супроводжуючі проблеми...

Будні ОСББ з І. Мічудою (Олександр Улановський, начальник відділу «ММСБ» мікро-, малого та середнього бізнесу) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Олександр Улановський, начальник відділу «ММСБ» мікро-, малого та середнього бізнесу. Тема розмови – як «ММСБ» готове кредитувати ОСББ; який рівень проплати від співвласників повинне мати ОСББ та скільки часу забирає такого роду процедура.

Будні ОСББ з І. Мічудою (Вадим Довжик, голова правління ОСББ С. Бандери, 44) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Вадим Довжик, голова правління ОСББ С. Бандери, 44. Тема розмови – як створювалось ОСББ та яких технічний стан залишився в спадок; про які проблеми варто говорити з мешканцями будинку та як боронити власні під’їзди від хуліганів.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Андрій Петренко, директор фірми ТОВ «EL-ROI») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Андрій Петренко, директор фірми ТОВ «EL-ROI». Тема розмови – відеонагляд; аналітичний центр відеоспостереження; встановлення лічильників; реалізація програми по удосконаленню міста.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Віктор Бабак, начальник Рівненського міськ-районного управління ГУ ДСНС) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Віктор Бабак, начальник Рівненського міськ-районного управління ГУ ДСНС. Тема розмови - що призводить до пожеж та профілактичні заходи; «запобігти, врятувати, допомогти» та як голова правління може вплинути на ситуацію; недоліки багатоквартирних будинків та чи потрібна...

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Олександр Філончук, начальник управління малого та середнього бізнесу АБ Укргазбанк) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Олександр Філончук, начальник управління малого та середнього бізнесу АБ Укргазбанк. Тема розмови - співпраця Укргазбанку та ОСББ; найскладніші об’єднання співвласників; програма по відшкодуванню відсотків; удосконалення в роботі голів ОСББ.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17