Оголошення

Шановні телеглядачі!

Велике прохання стосовно рекомендацій, побажань та зауважень звертатись за телефонами 097-750-60-93 та 096-137-80-17.

Також будуть розглянуті будь-які наболілі питання щодо Ваших

будинків. Рада голів також надає допомогу у створенні нових ОСББ.

Сайт ради голів ОСББ http://rada-goliv-osbb-m-rivne.webnode.com.ua/

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою

Будні ОСББ з І. Мічудою (Олександр Улановський, начальник відділу «ММСБ» мікро-, малого та середнього бізнесу) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Олександр Улановський, начальник відділу «ММСБ» мікро-, малого та середнього бізнесу. Тема розмови – як «ММСБ» готове кредитувати ОСББ; який рівень проплати від співвласників повинне мати ОСББ та скільки часу забирає такого роду процедура.

Будні ОСББ з І. Мічудою (Вадим Довжик, голова правління ОСББ С. Бандери, 44) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Вадим Довжик, голова правління ОСББ С. Бандери, 44. Тема розмови – як створювалось ОСББ та яких технічний стан залишився в спадок; про які проблеми варто говорити з мешканцями будинку та як боронити власні під’їзди від хуліганів.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Андрій Петренко, директор фірми ТОВ «EL-ROI») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Андрій Петренко, директор фірми ТОВ «EL-ROI». Тема розмови – відеонагляд; аналітичний центр відеоспостереження; встановлення лічильників; реалізація програми по удосконаленню міста.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Віктор Бабак, начальник Рівненського міськ-районного управління ГУ ДСНС) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Віктор Бабак, начальник Рівненського міськ-районного управління ГУ ДСНС. Тема розмови - що призводить до пожеж та профілактичні заходи; «запобігти, врятувати, допомогти» та як голова правління може вплинути на ситуацію; недоліки багатоквартирних будинків та чи потрібна...

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Олександр Філончук, начальник управління малого та середнього бізнесу АБ Укргазбанк) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Олександр Філончук, начальник управління малого та середнього бізнесу АБ Укргазбанк. Тема розмови - співпраця Укргазбанку та ОСББ; найскладніші об’єднання співвласників; програма по відшкодуванню відсотків; удосконалення в роботі голів ОСББ.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Михайло Юрчук та Василь Ромаш, представники державної інспекції з енергонагляду у Рівненській області) (ВІДЕО)

new
Гість програми – Михайло Юрчук та Василь Ромаш, представники державної інспекції з енергонагляду у Рівненській області. Тема розмови – наслідки обстеження будинків; затребувані фахівці для ОСББ; організації, з якими варто укладати договір; процедура підготовки житлового фонду до...

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Ігор Трофімчук, голова правління ОСББ "Госодар")

new

Гість програми - Ігор Трофімчук, голова правління ОСББ "Господар".

Тема розмови - об'єднання двох житлових будинків в одне ОСББ; технічний стан підйомників та їх вартість; подача тепла від Теплокомуненергії.

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Сергій Пінчук, експерт з питань ЖКГ) (ВІДЕО)

new
Гість програми - Сергій Пінчук, експерт з питань ЖКХ. Тема розмови - організація роботи з провайдерами; налагодження комунікації  з мешканцями; пошкодження  замків у вхідних дверях на дах та чи варто звертатися, у такому разі, в поліцію?

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Світлана Афоніна, керівник ОСББ «Чебишева,16») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Світлана Афоніна, керівник ОСББ «Чебишева, 16». Тема розмови - побудова каналізаційної системи власними силами; майбутнє прибудинкової території; Фонд енергоефективності та енергоаудит будинку.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16