Надзвичайна ситуація

Надзвичайна ситуація від 23.09.2014 (ВІДЕО)

new
Анонс: У в’язниці на Рівненщині вбивство: засуджений до смерті побив  свого сусіда  по камері. У Рівному на ринку пограбували жінку. У Костополі смерч пошкодив цілі вулиці районного центру. Нічні розбірки на рівненських дорогах.

Надзвичайна ситуація від 22.09.2014 (ВІДЕО)

new

Анонс:

Замінували Рівненську ОДА.

Правоохоронці встановлюють обставини «автомобільного конфлікту» в Рівному.

На Дубенщині  чоловік переїхав підводою свого товариша.

У Рівному горів автомобіль.

Надзвичайна ситуація. Підсумки від 15.09.-21.09.2014 (ВІДЕО)

new
Анонс: На Рівненщині у ДТП 2 людей загигуло, ще двоє травмовані, серед яких 3- річний малюк. Під колесами автобуса загинула жінка. Під  час стрибка з парашутом загинула людина. У Рівному школярі побили хлопця-інваліда. На Дубенщині дитину травмував кінь. У Рівному з’явився нападник...

Надзвичайна ситуація від 18.09.2014(ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному чоловік вистрелив  собі в голову та вижив. За втечу з колонії для неповнолітніх потрапив знову у в’язницю. У Рівному не розминулись «Ауді» та «БМВ».   Біля тюрми затримали чоловіка з наркотиками.

Надзвичайна ситуація від 17.09.2014 (ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному чоловік вистрелив собі у скроню, бо набридло жити.   Напав на жінку, коли та готувала піцу. На Дубенщині дитину травмував кінь. На Рівненщині двох чоловіків підозрюють у педофілії. Жителі із Запоріжжя приїхали на Полісся заробити гроші на бурштині.

Надзвичайна ситуація від 15.09.2014 (ВІДЕО)

new
Анонс: На Рівненщині у ДТП загинуло дві людини, ще двоє травмовані, серед них 3-річний малюк. В Рівному жінка загинула під колесами  автобуса. Під час стрибка з парашутом  загинула людина. У Рівному школярі побили хлопця-інваліда.

Надзвичайна ситуація. Підсумки від 08.09.-14.09.2014 (ВІДЕО)

new
Анонс: Полковнику Бузинарському оголосили про підозру у скоєні хуліганства на дорозі, зокрема з викорситанням вогнепальної зброї. Дитині ледь не відірвало ногу під час вибирання картоплі. Пенсіонер збирав яблука та впав у колодязь. В автокатастрофі  на Рівненщині розбилися 4 людини, ще 5...