Надзвичайна ситуація

Надзвичайна ситуація від 20.01.2016 (ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному жінка вивинулася з вікна п’ятого поверху та загинула.   Селянку обікрали  псевдосоціальні працівники: злочин скоєний в Дубровицькому районі. У Рівному злочинець хотів винести з аптеки скриньку для пожертв.

Надзвичайна ситуація від 19.01.2016. Спецвипуск (6-річна дівчинка отримала опіки, розпалюючи грубу) ВІДЕО

new
Дитина скалічилася вдома, коли хотіла розпалити грубу.  На Дубенщині поки матір займалася домашнім господарством, 6-річна дівчинка ледь не згоріла в будинку.  Зараз Мирослава Кравчук в опіковому центрі, на неї чекає кілька складних операцій з пересадки шкіри. Багатодітна мати, яка виховує...

Надзвичайна ситуація від 30.12.2015 (ВІДЕО)

new
Анонс: Старателі бурштину побили  поліцейського.   У тролейбусі жінка  переламала собі ніс. Жінка з Івано-Франківська надіслала наркотики у в’язницю. Понад дві сотні поліцейських на Рівненщині забезпечуватимуть правопорядок під час новорічних свят.

Надзвичайна ситуація від 28.12.2015 (ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному загибель на дорозі. Неподалік ринку «Дикого» на коліях загинув чоловік. На Рівненщині жінку засипало піском  під час збирання бурштину. П'ятеро  дітей у школі отримали опіки очей. Поліція затримала молодого ґвалтівника.

Надзвичайна ситуація. Підсумки від 21.12.-27.12.2015 (ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному молоду жінку підозрюють  у розправі над коханим. Пенсіонерка віддала шахрайці майже мільйон гривень.   У Рівному на ливарному заводі  загинув працівник. У Рівному нетверезий чоловік ледь не зарізав свого гостя. У Рівному злочинці  порскали людям в очі...

Надзвичайна ситуація від 25.12.2015 (ВІДЕО)

new

Анонс:

На межі життя і смерті в реанімації обласної лікарні молодий хлопець.  

Через загорання на кухні ледь не згоріла вся квартира.

На Рівненщині СБУ затримала «на гарячому» митників-хабарників.

Надзвичайна ситуація від 24.12.2015 (ВІДЕО)

new
Анонс: У Рівному полісмена підозрюють у вимагання та отриманні хабара. Коня, який провалився у колодязь, дістали рятувальники.  Силові структури повідомляють про ще одне вилучення партії бурштину. У Рівному злочинці  порскали людям в очі сльозогінний газ і обкрадали.