Політика

Хто з кандидатів в Великоомелянівську ОТГ націлений на перемогу?

new

Виборчий процес у розпалі. 22 грудня на території Великоомелянської ОТГ відбудуться  перші місцеві вибори на посаду голови та депутатів.

Яка кількість бажаючих очолити громаду та чи були зафіксовані порушення в тимчасовій виборчій комісії знає Діана Храбан.

Що думають експерти та виборці Рівненщини про скандального нардепа Романа Іванісова (ВІДЕО)

new

Скандал з народним депутатом Романом Іванісовим нищить рейтинг президента на Рівненщині. Наші журналісти, поспілкувалися з виборцями по 153 окрузі та дізналися думки експертів щодо складання мандату екс-слуги народу. 

Які «епохальні» рішення прийняли без обговорення, а на яких «спіткнулися» на сесії Рівненської обласної ради (ВІДЕО)

new
Як працювали депутати Рівненської обласної ради на черговому пленарному засіданні? Що вимагали протестувальники від місцевих обранців біля сесійної зали перед початком засідання?

Відповіді на ці питання й не лише знають наші журналісти - дивіться у сюжеті!

Що рівненські експерти думають про скандал з Романом Іванісовим (ВІДЕО)

new

Екс-слуга народу Роман Іванісов не лише приховав свою судимість під час виборів, але й збрехав про освіту, яку вказав раніше в біографії. Наразі політика лише виключили із фракції, однак який крок глави держави буде наступним, дізнавались наші журналісти.

Хто і навіщо в Рівненській обласній раді говорив про ядерну зброю (ВІДЕО)

new

У Рівному під час засідання президії обласної ради сьомого скликання, один із її членів анонсував звернення до Володимира Зеленського щодо відновлення ядерного статусу нашої держави. 

Чому на виборах у Великоомелянівську ОТГ так мало кандидатів на посаду голови громади (ВІДЕО)

new

На Рівненщині розпочалась реєстрація кандидатів на місцеві вибори в ОТГ.  

Наші журналісти, вирішили дізнатись, хто планує обійняти посаду голови Великоомелянської громади та яка кількість бажаючих.

Басівкутська епопея, спічь народних депутатів, гроші та інше цікаве на сесії міської ради (ВІДЕО)

new

Чому депутати все ніяк не могли розпочати свою роботу на сесії Рівнеради, як все ж діяти із забудовою на Басовому куті та хто профінансує ліки інсулінозалежним хворим. 

Що порадили члени бюджетної комісії облради хворим на муковісцидоз (ВІДЕО)

new

Чи перевиконала бюджет Рівненщина? Для чого області навчально-практичний центр за 25 мільйонів гривень? Та що відповіли батькам хворих на муковісцидоз дітей члени бюджетної комісії. Про це та не тільки дивіться у наступному сюжеті.