Політика

Що спричинило суперечку на бюджетній комісії Рівнеради? (ВІДЕО)

new

Бюджетна комісія Рівнеради не затвердила проект детального плану території правого берега Басівкутського водосховища. Адже мали низку питань до управління архітектури.

Що ж врешті робитимуть із ДПТ та чи усуватимуть недоліки дивіться у наступному сюжеті.

Що приховують зміни до Конституції – думки експертів (ВІДЕО)

new

Які зміни до Конституції України пропонує Президент Володимир Зеленський? Наскільки вони потрібні і до чого призведуть у разі ухвалення? Чи передбачають вони позитивні зрушення та які підводні камені мають – про все це розповіли експерти у Рівному.

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Чи отримають нардепи 100 тисяч гривень заробітної плати? (ВІДЕО)

new

 

Депутатам Верховної Ради України та працівникам міністерств збільшать заробітну плату в два рази. Таку заяву анонсував екс - міністр соціальної політики Павло Розенко.

Втім, вже згодом голова Верховної Ради Дмитро Разумком заявив, що така інформація не відповідає дійсності. Наші журналісти вирішили дізнатися, чи справді збільшиться зарплата нардепів та на скільки.

 

Що рівняни думають про успіхи прем’єр міністра? (ВІДЕО)

new
Успіх чи провал? Початок роботи Верховної ради України нового скликання та формування уряду, на чолі з прем’єром Олексієм Гончаруком, кандидатуру якого обрав Володимир Зеленський, викликав неабияке зацікавлення в українського народу.

З моменту призначення пана Гончарука минуло близько півроку. Як наразі оцінюють його роботу рівненські колеги-депутати дізнались наші журналісти.

Яка чергова ініціатива нардепа обурила рівнян (ВІДЕО)

new

Визнати закону про державну мову таким, що втратив чинність вимагає народний депутат від президентської партії Максим Бужанський.

Наші журналісти поцікавилися у його однопартійців, колег та експертів, що вони думають з цього приводу. Подробиці дивіться далі у сюжеті.

Розподіл коштів, стадіон, позбавлення мандату, що ще розглядали на сесії міської ради (ВІДЕО)

new
Яке питання на черговому засіданні Рівнеради розглядали понад годину та куди перерозподілять кошти, що залишилися у бюджеті цього року?

Детальніше про те як проходила сесія - дивіться у наступному сюжеті.

Як експерти оцінили 100 днів роботи Верховної Ради України (ВІДЕО)

new

Турборежим, кнопкодавсто, історії з чималими статками і дівчатами легкої поведінки. Це ще не весь список ситуацій, у які вже встигли потрапити новообрані нардепи.

Свої перші 100 днів відпрацювала Верховна Рада України. А наші журналісти проаналізували як це було.