Рівне культурне

Рівне культурне (Оксана Ігас, режисер, організатор заходів, засновниця компанії ARTmodels) (ВІДЕО)

new
Культурна осінь у Рівному: День традиційного костюма, в чому відмінність від того, що відбувалося нещодавно, ідея проведення свята. Про це та не тільки розповіла Оксана Ігас, режисер, організатор заходів, засновниця компанії ARTmodels у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Ірина Антонюк, переможниця конкурсу "Miss Ukraine plus size" 2018, Вікторія Щелко, організаторка конкурсу "Miss Ukraine plus size") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі: Історія створення конкурсу "Miss Ukraine plus size",  Як цьогорічна переможниця Ірина Антонюк  зважилася на участь у конкурсі, Підготовка до представлення України на світовому конкурсі Про це та не тільки розповіли Ірина Антонюк, переможниця конкурсу "Miss...

Рівне культурне (Василь Гізун, організатор театрального фестиваль "Ліхт ART", Юлія Горяйнова, режисер-педагог театру "Чудеса в решеті") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у прорамі будемо говорити про: Міжнародний театральний фестиваль "Ліхт ART", в чому особливість цьогорічного фестивалю, які колективи та що саме будуть презентувати. Про це та не тільки розповіли Василь Гізун, організатор театрального фестиваль "Ліхт ART" та Юлія Горяйнова,...

Рівне культурне: (Ольга Стельмах, директор МБК Рівного, Ірина Ящук, режисер арт-проекту "Покрова") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі: Арт-проект "Покрова" Що цього року чекає на рівнян на свято "Покрова". Про це та не тільки розповіли Ольга Стельмах, директор МБК Рівного та Ірина Ящук, режисер арт-проекту "Покрова"  у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Сергій Федчак, партнер та представник бренду Андре Тан, Катерина Гончарук, дизайнер, резидент FASHION TIME) (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі розкажимо про таке: про дизайнерів, моду, митців, спіівснування цього всього у одному просторі із бізнесом. 18 сезон першої у Рівному модної події FASHION TIME, з чого все починалось. Про це та нетільки розповіли  Сергій Федчак, партнер та представник бренду Андре Тан...

Рівне культурне (Ірина Баковецька - Рачковська, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України) (ВІДЕО)

new
Про сучасну літературу та фестиваль СУП-культура. Про це та не тільки розповіла Ірина Баковецька - Рачковська, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Ольга Лозюк, начальник відділу культури і туризму Острозького місквиконкому, Анастасія Драчук, керівник туристично-інформаційного центру м. Острог) (ВІДЕО)

new
"Культурний Барбакан", що це таке, коли з`явилася ідея створення такого проекту? Відкриття вежі, програма заходу та цікавинки які будуть на заході. Про це та не тільки розповіли Ольга Лозюк, начальник відділу культури і туризму Острозького місквиконкому та Анастасія Драчук, керівник...

Рівне культурне (Володимир Дзьобак, голова ГО "Центр дослідженна і відродження Волині") (ВІДЕО)

new
Про День традиційного костюма що напередодні пройшов у Рівному, що це за свято, хто був організатором та ініціатором даного дійства, де шукають зразки одягу, та про ідеї та плани на наступний рік, розповів Володимир Дзьобак, голова ГО "Центр дослідженна і відродження Волині" у програмі "Рівне...

Рівне культурне (Надія Пивовар, координатор проекту "Перлинка Перлина Рівного" 2018 та Олександра Кучина, Гран-прі фестивалю "Перлинка Рівного" 2017) (ВІДЕО)

new

В гостях у програми "Рівне культурне" сьогодні Надія Пивовар, координатор проекту "Пердинка Перлина Рівного" 2018 та Олександра Кучина Гран-прі фестивалю "Перлинка Рівного" 2017.

Рівне культурне (Анна Чуб, куратор проекту "Рівне літо музика" та Андрій Окладов, керівник театральної студії "Лялькові сходинки")

new

 В гостях у програми "Рівне культурне" сьогодні Анна Чуб - куратор проекту "Рівне літо музика" та Андрій Окладов - актор, керівник театральної студії "Лялькові сходинки".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Купить шарики в Одессе - оформление воздушными шарами в Одессе www.mirklein.com.