Рівне культурне

Рівне культурне (Роман Гриценюк, організатор фестивалю зі спортивно-бальних танців "Різдвяний бал") (ВІДЕО)

new
Що таке фестиваль "Різдвяний бал"? Коли він буде проводитися у Рівному? Де цьогоріч проводитимуть його? Про це та не тільки розповів Роман Гриценюк, організатор фестивалю зі спортивно-бальних танців "Різдвяний бал" у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Любов Шипукова, дизайнер одягу) (ВІДЕО)

new
Жіноча краса, жіночий успіх та жіноці ціла семе про це дивіться у програмі "Рівне культурне". Конкурс Top Woman Rivne що це таке та як виникла ідея його заснування? Підготовка учасниць до фіналу конкурсу, таємниці та закулісся з підготовки конкурсанток.

Рівне культурне (Ірина Ящук, художній керівник МБК м. Рівне та Василь Ващук, актор, заступник директора МБК м. Рівне) (ВІДЕО)

new
Про вечір творчості Юрія Рибчинського і як стати кіноактором коли тобі трішки за 30. У нашій студії доктор Зозуля - розкаже про зйомки у фільмі "Дзідзьо Перший Раз".  Про це та не тільки розповіли Ірина Ящук, художній керівник МБК м. Рівне та Василь Ващук, актор, заступник...

Рівне культурне (Алексі Дуала, директор ГО "Дюкен м. Дьєпп (Франція)) (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі говоритимуть про демократичні процеси у Франції, та як вони відображаються у нашому місті на молоді. Як молодь у Франції включається у демократичні режими? До Рівного у рамках міжнародного проекту співпраці на тему: "Роль молоді в демократизації суспільства" завітав ...

Рівне культурне (Оксана Ігас, режисер, організатор заходів, засновниця компанії ARTmodels) (ВІДЕО)

new
Культурна осінь у Рівному: День традиційного костюма, в чому відмінність від того, що відбувалося нещодавно, ідея проведення свята. Про це та не тільки розповіла Оксана Ігас, режисер, організатор заходів, засновниця компанії ARTmodels у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Ірина Антонюк, переможниця конкурсу "Miss Ukraine plus size" 2018, Вікторія Щелко, організаторка конкурсу "Miss Ukraine plus size") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі: Історія створення конкурсу "Miss Ukraine plus size",  Як цьогорічна переможниця Ірина Антонюк  зважилася на участь у конкурсі, Підготовка до представлення України на світовому конкурсі Про це та не тільки розповіли Ірина Антонюк, переможниця конкурсу "Miss...

Рівне культурне (Василь Гізун, організатор театрального фестиваль "Ліхт ART", Юлія Горяйнова, режисер-педагог театру "Чудеса в решеті") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у прорамі будемо говорити про: Міжнародний театральний фестиваль "Ліхт ART", в чому особливість цьогорічного фестивалю, які колективи та що саме будуть презентувати. Про це та не тільки розповіли Василь Гізун, організатор театрального фестиваль "Ліхт ART" та Юлія Горяйнова,...

Рівне культурне: (Ольга Стельмах, директор МБК Рівного, Ірина Ящук, режисер арт-проекту "Покрова") (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі: Арт-проект "Покрова" Що цього року чекає на рівнян на свято "Покрова". Про це та не тільки розповіли Ольга Стельмах, директор МБК Рівного та Ірина Ящук, режисер арт-проекту "Покрова"  у програмі "Рівне культурне".

Рівне культурне (Сергій Федчак, партнер та представник бренду Андре Тан, Катерина Гончарук, дизайнер, резидент FASHION TIME) (ВІДЕО)

new
Сьогодні у програмі розкажимо про таке: про дизайнерів, моду, митців, спіівснування цього всього у одному просторі із бізнесом. 18 сезон першої у Рівному модної події FASHION TIME, з чого все починалось. Про це та нетільки розповіли  Сергій Федчак, партнер та представник бренду Андре Тан...

Рівне культурне (Ірина Баковецька - Рачковська, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України) (ВІДЕО)

new
Про сучасну літературу та фестиваль СУП-культура. Про це та не тільки розповіла Ірина Баковецька - Рачковська, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України у програмі "Рівне культурне".
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15