Гість у студії

Гість у студії ( Віктор Ольхович, Олександр Савчук)

new
Гості програми - Віктор Ольхович, голова постійної комісії з питань соціальної політики та захисту населення від чорнобильської катастрофи. Олександр Савчук, член правління ГО "Союз Чорнобиль", заст. голови РОО ВО "Свобода" в Рівненській області. Тема розмови - чорнобильська катастрофа та її...

Гість у студії (Борис Кур'яник, В'ячеслав Трофімчук)

new

Гості програми - В'ячеслав Трофімчук, заступник головного лікаря з економічної роботи  РОКЛ м. Рівне, Борис Кур'яник, рівнянин. Тема розмови - патріотизм, медальйон, який належав воїну австрійської армії.

Гість у студії (Анатолій Грицишин)

new

Гість програми - Анатолій Грицишин, заступник начальника УМВС в Рівненській області, начальник слідчого управління. Тема розмови - слідчі органи та їх функції у системі УМВС.

Гість у студії (Сергій Новак)

new

Гість програми - Сергій Новак, проректор з науково-педагогічної роботи РІС КСУ. Розмова про роботу Рівненського інституту слов'янознавств, його розвиток та здобутки.

Гість у студії (Василь Берташ)

new

Гість студії - Василь Берташ, Голова Рівненської облдержадміністрації. Теми обговорення: дороги, школи, медицина, підготовка до святкування 450-річчя Пересопницького Єванглія.