Гість у студії

Гість у студії (Степан Павлюк, заступник голови Рівненської обласної ради)

new
Чи готова Рівненщина прийняти і надати якісне медичне лікування у повному обсязі військовослужбовцям із зони АТО, котрі прибувають в область? Яка доля загонів територіальної оборони Рівненщини та які функції на них покладені? Про це спілкувався ведучий програми "Гість у студії" Андрій Смусь із...

Гість у студії (Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне")

new

Гість програми - Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне".

Тема розмови - зупинка Рівненського сміттєпереробного заводу, коли він запрацює та які його перспективи. Збір підписів під петицією до гаранта держави щодо відновлення роботи заводу.

Гість у студії (Володимир Хомко, міський голова Рівного)

new
Гість програми - Володимир Хомко, міський голова Рівного. Тема розмови - ініціатива уряду одномоментно підняти усі тарифи на комунальні послуги, скандал навколо гуртожитку по Відінській, 10, незаконне будівництво на пагорбі Слави та які перспективи очікують на рівнян з наближенням опалювального...

Гість у студії (Ігор Гущук, заступник головного державного санітарного лікаря Рівненської області)

new
Гість програми - Ігор Гущук, заступник головного державного санітарного лікаря Рівненської області. Тема розмови - реформування Держсанепідслужби та кроки цього перевтілення. Що чекає на СЕС у майбутньому та чи ліквідують її, а також чи існує альтернатива такій службі в Україні?

Гість у студії (Едуард Герасимчук, радник обласного голови)

new

Чи належним чином в Україні та регіонах функціонує інститут радників голів обласних рад? Які функції та завдання покладені на радника обласного голови Рівненщини Едуарда Герасимчука? Про це в ефірі програми "Гість у студії" з ним спілкувався ведучий Андрій Смусь.

Гість у студії (Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне")

new
Гість програми - Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне". Тема розмови - коли запрацює сміттєпереробний завод Рівного; чи подорожчають послуги "Санком-Рівне",  контроль з боку державних органів та перевірки підприємства, програма лояльності від "Санкому" та її результати.

Гість у студії (Олександ Савчук, заступник голови Рівненської ОДА)

new
Гість програми - Олександ Савчук, заступник голови Рівненської ОДА. У програмі "Гість у студії" ведучий Андрій Смусь розмовляв із заступником голови Рівненської ОДА Олександром Савчуком. Глядачі дізнаються, як влаштувалися на Рівненщині переселенці з Криму та Сходу України, як проходить...

Гість у студії. Дебати (Лілія Москальова, Ігор Мічуда)

new
Який із двох Люстраційних комітетів на Рівненщині є  "найлюстраційніший"? Схоже, відповідь на це запитання кожен з глядачів зможе дати особисто для себе після перегляду програми "Гість у студії", яка цього разу пройшла у форматі теледебатів. Гостями ведучого програми Андрія Смуся були...

Гість у студії (Ігор Мічуда, член ГО "Люстраційний комітет Рівненської області")

new
Гість програми - Ігор Мічуда, член ГО "Люстраційний комітет Рівненської області". Чи ділиться один на два? Про передумови та причини створення другого Люстраційного комітету на Рівненщині спілкувався ведучий програми "Гість у студії" Андрій Смусь з його головою Ігорем Мічудою.

Гість у студії (Олег Філюк, член Люстраційного комітету Рівненщини)

new

Гість програми - Олег Філюк, член Люстраційного комітету Рівненщини по зв'язках зі ЗМІ.

Тема розмови - люстрація, Люстраційний комітету Рівненщини,  його робота та досягнення. Створення ще однієї ГО "Люстраційний комітет Рівненської області".