Гість у студії

Гість у студії (Ігор Мічуда, член ГО "Люстраційний комітет Рівненської області")

new
Гість програми - Ігор Мічуда, член ГО "Люстраційний комітет Рівненської області". Чи ділиться один на два? Про передумови та причини створення другого Люстраційного комітету на Рівненщині спілкувався ведучий програми "Гість у студії" Андрій Смусь з його головою Ігорем Мічудою.

Гість у студії (Олег Філюк, член Люстраційного комітету Рівненщини)

new

Гість програми - Олег Філюк, член Люстраційного комітету Рівненщини по зв'язках зі ЗМІ.

Тема розмови - люстрація, Люстраційний комітету Рівненщини,  його робота та досягнення. Створення ще однієї ГО "Люстраційний комітет Рівненської області".

Гість у студії (Сергій Рибачок, голова Рівненської ОДА)

new

Гість програми - Сергій Рибачок, голова Рівненської ОДА.

Мова йтиме про економічні показники, тенденції розвитку області, інавгурацію новообраного Президента України та чи піде у відпустку голова ОДА.

 

Гість у студії (Віктор Мошинський, в.о. ректора НУВГП)

new
Які першочергові завдання ставить перед собою новий керманич Національного університету водного господарства і природокористування Віктор Мошинський. Які моменти вважає позитивними у діяльності свого попередника на цій посаді і які "прогріхи" насамперед планує вирішити. Про це і не лише дивіться у...

Гість у студії (Віталій Поровчук, духівник)

new
Гість програми  - отець Віталій Поровчук, духівник, волонтер руху "Твереза Україна". Тема розмови - "тютюнова пандемія",  мода на куріння у підлітків, антитютюнова пропаганда та приклади її вдалого втілення в європейських країнах, боротьба з цигарками на законодавчому і просвітницькому...

Гість у студії (Людмила Чучман, головний позаштатний дитячий гінеколог УОЗ Рівненської ОДА)

new

Гість програми - Людмила Чучман, головний позаштатний дитячий лікар-гінеколог управління охорони здоров'я Рівненської ОДА.

Тема розмови - підліткова вагітність та аборти.


Гість у студії (Тарас Стецьків)

new
Гість програми -  Тарас Стецьків, довірена особа кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Чому українцям варто голосувати за кандидата в президенти Анатолія Гриценка? Про сильну сторону свого лідера розповів координатор виборчого штабу партії "Громадянська позиція", довірена особа Анатолія...

Гість у студії (Микола Драганчук, голова Сарненської районної ради)

new
Гість програми - Микола Драганчук, голова Сарненської районної ради. Тема розмови - видобуток бурштину у північних районах Рівненщини, "розбірки" на Сарненщині, легалізація видобутку сонячного каменю та шляхи вирішенн "бурштинового" питання.  

Гість у студії (Андрій Смусь, Олексій Кривошеєв, журналісти)

new
Пагорб Слави. Чиє будівництво? Блок-пости на в'їздах у місто та їх необхідність. Приїзд Юлії Тимошенко на Рівненщину та чи буде 9 Травня у Рівному спокійним. Про це та не лише спілкувалися журналіст телеканалу "Сфера" Андрій Смусь та Олексій Кривошеєв, журналіст сайту "Все".