Гість у студії

Гість у студії (Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату) ВІДЕО

new
Гість програми - Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату. Тема розмови - вихід на європейський ринок продукції "Льонокомбінату", вибори до місцевих рад, очікування від них, попит на українську продукцію, оцінка політичної та економічної ситуацій в країні.

Гість у студії (Дмитро Добродомов, народний депутат України, Дмитро Сільман, лідер ГР "Народний контроль" у Рівненській області) ВІДЕО

new
Гості прогами - Дмитро Добродомов, народний депутат України, лідер ГР "Народний контроль", Дмитро Сільман, лідер ГР "Народний контроль" у Рівненській області. Тема розмови - децентралізація влади та реформи місцевого самоврядування, діяльність в Комітеті з питань запобігання та протидії корупції,...

Гість у студії (Ігор Мічуда, начальник Управління ДАБІ в Рівненській області) ВІДЕО

new
Гість програми – Ігор Мічуда, начальник Управління ДАБІ в Рівненській області. Тема розмови - перші кроки на новій посаді, зміни в роботі ДАБІ, доля скандальних будівництв у Рівному. Про це та не лише дивіться детальніше у програмі "Гість у студії".

Гість у студії (Роман Коваль, керівник "Правого сектора" на Рівненщині) ВІДЕО

new

Гість програми - Роман Коваль, керівник "Правого сектора" на Рівненщині.

Тема розмови - реєстрація "Правого сектора" як політичної партії, підготовка до місцевих виборів, діяльність "Правого сектора" на Сході.

Гість у студії (Наталія Кушева, голова МГО "Сприяння позашкільній освіті", Олександра Шульга, учасниця благодійного марафону) ВІДЕО

new
Гості програми - Наталія Кушева, голова МГО "Сприяння позашкільній освіті", Олександра Шульга, учасниця ХХ Благодійного марафону "З вірою у майбутнє". У Рівному стартує ювілейний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» - «20 років відповідальності». Так, з 24 квітня по 3...

Гість у студії (Дмитро Сільман, голова обласного осередку Громадського руху "Народний Контроль") ВІДЕО

new

Гість програми - Дмитро Сільман, голова обласного осередку Громадського руху "Народний Контроль".

Тема розмови - громадський рух "Народний Контроль", зокрема робота його осередку в Рівненській області, його  завдання і мета.

Гість у студії (Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату) ВІДЕО

new
Гість програми -  Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату. Тема розмови - перспективи виходу на європейський ринок, економічна ситуація в Україні, конфлікти із контролюючими органами. Про це та не лише детальніше у програмі "Гість у студії".  

Гість у студії (Олександр Лащук, депутат Рівнеради) ВІДЕО

new

Гість програми - Олександр Лащук, депутат Рівнеради.

Тема розмови - сесія Рівнеради, яка має відбутися 26 березня, звіт ЖКГ за минулий рік, доля земельної ділянки на 16 Липня, тарифи на тепло, відкриття центу для усіх водіїв.

Гість у студії (Петро Велінець, віце-президент Міжнародної організації бойового гопака) ВІДЕО

new
Чим займаються сучасні козаки сьогодні та які особливості функціонування їхнього майбутнього спортивно-оздоровчого центру? Про це автор програми "Гість у студії" Андрій Смусь спілкувався  з віце-президентом Міжнародної федерації бойового гопака Петром Велінцем.