Гість у студії

Гість у студії (Олександр Лащук, голова комісії з питань захисту прав людини Рівнеради) ВІДЕО

new
Гість програми - Олександр Лащук, голова комісії з питань захисту прав людини Рівнеради. Тема розмови - дим на мікрорайоні Північний, святкування Дня міста, тарифи на електроенергію, реформи в медицині та освіті, громадський транспорт, закон про місцеві вибори.

Гість у студії (Юрій Запорожець, депутат Рівненської міської ради) ВІДЕО

new
Гість програми - Юрій Запорожець, депутат Рівненської міської ради. Тема розмови - успішність депутата на міському рівні, робота на округу: що вдалося зробити та плани на майбутнє, вирішення питань, з якими звертаються люди.  Про це та не лише, детальніше у програмі "Гість у студії"...

Гість у студії (Олександр Нестерук, депутат Рівненської міської ради, фракція ВО "Батьківщина") ВІДЕО

new

Гість програми - Олександр Нестерук, депутат Рівненської міської ради, фракція ВО "Батьківщина".

Тема розмови - вирішення суспільних питань, фракційність у міській раді, місцеві вибори та плани на них, передвиборча кампанія. 

Гість у студії (Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату) ВІДЕО

new
Гість програми - Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату. Тема розмова - подяка від військових, якість одягу військовослужбовців, забезпечення армії, співпраця льонокомбінату із ЗСУ, діяльність підприємства, мережа магазинів Рівненського льонокомбінату, місцеві вибори та політика загалом...

Гість програми (Олег Філюк, координатор міської організації політичної партії "Воля") ВІДЕО

new

Гість програми - Олег Філюк, координатор міської організації політичної партії "Воля".

Тема розмови - коли створили партію та хто у неї входить, громадська робота "Волі" та виборче законодавство, плани щодо виборів та міфи про них.

Гість у студії (Роман Кісіль, банківський експерт) ВІДЕО

new
Гість програми - Роман Кісіль, банківський експерт. Тема розмови - банківський сектор України: депозити і їх повернення, кредити та їх "погашення", економічна ситуація в країні та банківському секторі.  Про це та не лише детальніше у програмі "Гість у студії".

Гість у студії (Діана Гордійчук, голова благодійного фонду "Руєвит", голова Рівненської ОО "УКРОП") ВІДЕО

new
Гість програми - Діана Гордійчук, голова благодійного фонду "Руєвит", голова Рівненської ОО "УКРОП". Тема розмови - напрямки діяльності благодійного фонду "Руєвит", перспективи волонтерського руху в Україні, допомога військовослужбовцям, волонтерство та політика: паралелі.

Гість у студії (Віталій Купрій, народний депутат України, член політради об'єднання патріотів "УКРОП") ВІДЕО

new
Гість програми - Віталій Купрій, народний депутат України, член політради об'єднання патріотів "УКРОП". Тема розмови - нова політична партія "УКРОП", чим відрізняється від інших партій, завдання, які ставить перед собою та вибори до місцевих рад. Про це та не лише детальніше у програмі "Гість у...

Гість у студії (Роман Коваль, лідер "Правого сектора" на Рівненщині) ВІДЕО

new
Гість програми - Роман Коваль, лідер "Правого сектора" на Рівненщині. Тема розмови - рік від дня заснування добровольчого Українського корпусу "Правого сектора", як пройшов цей рік, чого досягли та які зміни відбулися. Про це та не лише, детальніше у програмі "Гість у студії".