Здоров'я

Коли рівнянам очікувати можливої другої хвилі атаки коронавірусу

new

У Всесвітній організації охорони здоров'я попередили, що наступної зими в Європі можлива друга смертоносна хвиля пандемії коронавірусу. При цьому наголошується, що пік пандемії співпадатиме з іншими сезонними захворюваннями.


Які маски найкраще підходять для інфікованих коронавірусом (+ІНФОГРАФІКА)

new

Після початку пандемії коронавірусу захисні маски для обличчя стали таким же дефіцитним товаром, як і антисептик. Але ефективність їх використання – тепер предмет суперечок: з одного боку, багато міст запроваджують для всіх «масковий режим», з іншого – Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує носити маски здоровим людям і вважає, що їх неправильне носіння може навіть нашкодити.

На Рівненщині лікарі переходять у дистанційний режим консультацій (+СПИСОК КОНТАКТІВ)

new

 

З вимогою дистанційного консультування пацієнтів звернулося управління охорони здоров’я Рівненської ОДА до лікувальних закладів. Для цього рекомендують використовувати засоби мобільного зв’язку, месенджери тощо.

Де у Рівному операцію на серці показували? (ВІДЕО)

new

 

Третю операцію на відкритому серці провели у Рівненській міській лікарні фахівці інституту Шалімова. Цього разу спостерігати за її ходом мали можливість лікарі із сусідніх областей та районів під час практичної конференції "Спільний погляд кардіолога та кардіохірурга на підходи до реваскуляризації міокарда".

Детальніше про це дивіться у нашому сюжеті.

 

Грип наступає - посадовці звітують: чого чекати рівнянам (ВІДЕО)

new

 

Традиція прес-брифінгів у облдержадміністрації продовжується - управління охорони здоров’я перейняло естафету. 

Скільки людей захворіло на найважчий тип грипу і чи є на Рівненщині китайський короновірус розповідали сьогодні. Про що вдалося дізнатися від експертів - дивіться далі.

 

Купить респиратор на https://powertool.com.ua | Купить респиратор полумаска 3M, Stalker https://wateropt.com.ua