Культура

Рівненська молодь відзняла власний серіал (ВІДЕО)

new

Рівняни відзняли серіал, який розкриває проблеми сучасної молоді. За сценарієм молоді люди для того, аби змінити майбутнє, отримують щоденник, який ці можливості їм подарує. Як та де відбувалися зйомки та коли роботу зможуть побачити глядачі, дивіться у сюжеті наших журналістів.

У Рівному зняли черговий фільм (ВІДЕО)

new

Короткометражний фільм відзняли у Рівному. Напружені події, нерозкритий злочин та сумна кінцівка. Детектив під назвою «Справа бумеранг» показує, до яких наслідків може призвести нерозділене кохання. Тож чому саме такий жанр обрали, як було вживатися в ролі та скільки часу тривав знімальний процес, знають наші журналісти.

У Рівному відбудеться премєра, яка зробить глядачів учасниками (ВІДЕО)

new

«Люди. Тіла. Метаморфози». Таку символічну назву має прем’єра Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. Пластична драма абсурду дає можливість глядачеві стати співавтором, оскільки лише через рухи, без жодних слів, важливо наштовхнути людей на осмислення актуальних тем сучасного світу. Тож коли чекати першого показу та чим перфоманс є незвичним, розкажуть наші журналісти.

«Різдвяні історії» презентують у Рівному (ВІДЕО)

new

Поринути у святкову атмосферу. У Рівному стартував проєкт «Різдвяні історії» - фільм-мюзикл, де діти разом зі своїми батьками співали колядки, декламували оповідки, відтворювали традиції свят-вечорів. Більше про проєкт та хто працював над відеоматеріалами, дивіться у сюжеті.

У рівненському драмтеатрі зіграють новорічну виставу "Зелена Борода" (ВІДЕО)

new
Навіть попри карантин у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі охочі зможуть переглянути новорічний музичний детектив «Зелена Борода». Вистава не має вікових обмежень. Режисер каже - кожен глядач, поринувши у казку, гарантовано отримає новорічний настрій. Більше дивіться у сюжеті.

На Рівненщині популяризують культурну спадщину (ВІДЕО)

new

У Рівненській обласній державній адміністрації презентували проєкт «Рівненщина різдвяна». Мета ініціативи – популяризувати нематеріальну культурну спадщину області під час новорічно-різдвяних свят. Проєкт умовно поділятиметься на декілька частин та буде доступним кожному, навіть в умовах пандемії. Детальніше про це дивіться у сюжеті.

Открой стади.юа. программы курсов в Польше сейчас. | скинали от производителя купить https://kbstandart.com.ua/2016/07/10/skinali/