Культура

Які «крафтові» щедрівки співали на Рівненщині (ВІДЕО)

new

Щедрий вечір. У переддень Старого Нового року, 13 січня українці традиційно відзначають свято Меланки і збираються за сімейною вечерею, де чекають на появу щедрувальників.

Наші журналісти дізналися, яких пісень співатимуть у 2020 році та наскільки збереглися фольклорні щедрівки на Рівненщині.

Хто прийшов на ювілей Рівненського театру (ВІДЕО)

new

Ювілей Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного гучно відгримів цими вихідними.

Привітати працівників зібралося чимало гостей з Рівного і не лише.

Як вітали акторів та яку програму підготував колектив - розкажуть наші журналісти.

Як у Рівненському музеї вшанували славного сина землі Волинської (ВІДЕО)

new

Томаш Оскар Сосновський - видатний скульптор 19 століття, який народився на Рівненщині. І щоб вшанувати його творчість у краєзнавчому музеї міста відкрили виставку із його роботами з мармуру.

Детальніше про це дивіться у наступному сюжеті.

Хто та чому з відомих рівнян прийшов презентацію книги про продорожі (ВІДЕО)

new

Від банкіра до мандрівника. Це історія про звичайного хлопця з невеличкого села на Полтавщині, який здійснив свою мрію і об’їхав увесь світ. Про вольовий і часто непростий шлях Валерій Кришень розповів і рівнянам, презентуючи свою книгу про подорож.


Як у Рівному вшанували людей з інвалідністю (ВІДЕО)

new

У Рівному відбулися урочистості приурочені Міжнародному дню людей з інвалідністю.Традиційно його відзначають третього грудня.

Цьогоріч святкування відбулося в міському палаці культури «Текстильник». Побувала там і наша Діана Храбан

Хто з відомих рівнян прийшов на концерт в Покровський собор (ВІДЕО)

new

Благодійний концерт духовних піснеспівів відбувся у Рівному. Усі небайдужі могли не лише насолодитися професійним виконанням музичних колективів, але й допомогти зібрати кошти для онкохворих діток.

Наші журналісти дізналися імена тих, кому багато років поспіль дякують малі пацієнти та їх батьки за фінансову підтримку напередодні Новорічних свят.

Открой стади.юа. программы курсов в Польше сейчас. | скинали от производителя купить https://kbstandart.com.ua/2016/07/10/skinali/