Нагороди

6 червня 2016 - грамота Волкошовець Тетяні Борисівні  за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

6 червня 2016 - грамота Бондар Вікторії Олександрівні  за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

6 червня 2016 - грамота Бондар Вікторії Олександрівні  за ІІІ місце зі стрільби з АК-74 під час проведення змагань серед представників ЗМІ Рівненщини з нагоди Дня журналіста від командувача військ ОК "Захід".

6 червня 2016 - грамота Данчі Любов Іванівні  за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

6 червня 2016 - грамота Дроздюку Вадиму  за І місце зі стрільби з АК-74 під час проведення змагань серед представників ЗМІ Рівненщини з нагоди Дня журналіста від командувача військ ОК "Захід".

6 червня 2016 - грамота Княжинській Ярославі Миколаївні за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

6 червня 2016 - грамота Мороз Ірині Володимирівні за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

6 червня 2016 - грамота Стецюк Владиславі Юріївні за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

5 червня 2015 - диплом колективу "Сфера-ТВ" за перемогу у творчому конкурсі серед ЗМІ області у номінації "Телекомпанія 2015" від секретаріату обласної організації НСЖУ.  

5 червня 2015 - за особистий внесок у формування національної свідомості громадян, зміцнення обороноздатності держави, підвищення бойового духу особового складу ЗСУ та готовності до самопожертви заради майбутнього своєї країни від командувача військ ОК "Захід".

6 червня 2015 - почесна грамота авторському колективу програми "Чоловічі розваги" за вагомі здобутки в розвитку інформаційної сфери регіону та з нагоди Дня журналіста від Національної спілки журналістів України.

5 червня 2015 - подяка колективу "Сфера-ТВ" за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування  та з нагоди Дня журналіста від голови Рівненської міської ради В. Хомка.

3 червня 2015 - почесна грамота Волкошовець Тетяні Борисівні  за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

3 червня 2015 - почесна грамота Мороз Ірині Володимирівні за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

3 червня 2015 - почесна грамота Стецюк Владиславі Юріївні за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

3 червня 2015 - почесна грамота Княжинській Ярославі Миколаївні за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

30 травня 2014 - диплом колективу "Сфера-ТВ" за друге місце у творчому конкурсі серед ЗМІ області у номінації "Телекомпанія 2014 року" від секретаріату обласної організації НСЖУ.

30 травня 2014 - диплом колективу "Сфера-ТВ" за перше місце у творчому конкурсі серед ЗМІ області у номінації "Дизайн 2014 року" від секретаріату обласної організації НСЖУ.  

4 червня 2014 - подяка колективу "Сфера-ТВ" за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування  та з нагоди Дня журналіста від голови Рівненської обласної ради М. Кириллова.

6 червня 2014 - грамота Романюку Володимиру Івановичу за сприяння у висвітленні діяльності Управління СБУ в Рівненській області  від начальника УСБУ в Рівненській області, генерал-майора В. Козлова

30 травня 2014 - диплом Смусю Андрію Григоровичу за перше місце у творчому конкурсі серед ЗМІ області у номінації "Тележурналіст 2014 року" від секретаріату обласної організації НСЖУ.

30 травня 2014 - диплом Волошиній-Сенько Валентині за перше місце у творчому конкурсі серед ЗМІ області у номінації "Дитяча програма 2014 року" від секретаріату обласної організації НСЖУ.  

6 червня 2014 - грамота Смусю Андрію Григоровичу за особистий внесок у формування національної свідомості  громадян, зміцнення обороноздатності держави, підвищення бойового духу особового складу ЗСУ та готовності до самопожертви заради майбутнього своєї країни від командувача військ ОК "Північ", генерал-лейтенанта І.І. Колесника.

6 червня 2014 - подяка Стецюк Владиславі Юріївні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня журналіста України від міського голови Рівного Хомка В. Є.

6 червня 2014 - подяка Мороз Ірині Володимирівні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня журналіста України від міського голови Рівного Хомка В. Є.

6 червня 2014 - грамота Мороз Ірині Володимирівні за особистий внесок у формування національної свідомості  громадян, зміцнення обороноздатності держави, підвищення бойового духу особового складу ЗСУ та готовності до самопожертви заради майбутнього своєї країни від командувача військ ОК "Північ", генерал-лейтенанта І.І. Колесника.

27 червня 2014 - почесна грамота Бублей Юлії Іванівні за вагомий особистий внесок у розвиток  конститутційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав, свобод людини і громадянина та з нагоди Дня Конституції України від голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка.

Червень 2013 - диплом телеканалу "Сфера-ТВ" за перемогу в номінації "Кращий регіональний телеканал" від голови НСЖУ Наливайка О.І. 

5 червня 2013 - диплом телеканалу "Сфера-ТВ" за перемогу у творчому конкурсі серед ЗМІ Рівненщини в номінації "Телекомпанія року" від голови Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка.

5 червня 2013 - диплом телеканалу "Сфера-ТВ" за перемогу у творчому конкурсі серед ЗМІ Рівненщини в номінації "Дизайн року" від голови Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка.

6 червня 2013 - грамота Романюку Володимиру Івановичу за особистий вагомий внесок у справі інформування суспільства про діяльність підрозділів ГУ ДСНС щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, формування позитивного іміджу професії рятувальника та з нагоди Дня журналіста від ГУ ДСНС України у Рівненській області.

6 червня 2013 - подяка Романюку Володимиру Івановичу за своєчасне та об'єктивне висвітлення діяльності Міністерства доходів і зборів України та з нагоди професійного свята Дня журналіста від Міністерства доходів і зборів України. 

6 червня 2013 - подяка Романюку Володимиру Івановичу  за  об'єктивне висвітлення у ЗМІ діяльності органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочиністю, питань зміцнення правопорядку та законності, правового виховання громадян, творчий внесок у формування позитивного іміджу міліції Рівненщини та з нагоди Дня журналіста від УМВС України у Рівненській області.

5 червня 2013 - почесна громота Смусю Андрію Григоровичу  за вагомі здобутки в розвитку інформаційного простору регіону та з нагоди Дня журналіста від голови Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка. 

Червень 2013 - почесна грамота Волошиній-Сенько Валентині Василівні за значний особистий внесок  у розвиток та якісне становлення телебачення і радіомовлення та з нагоди Дня журналіста від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

5 червня 2013 -  диплом Яровій Катерині Миколаївні за перемогу у творчому конкурсі серед ЗМІ Рівненщини в номінації "Журналіст 2013-го року" від голови Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка.

6 червня 2013 - почесна грамота Яровій Катерині Миколаївні за високий професіоналізм і об'єктивність у висвітленні роботи Державної міграційної служби України в Рівненській області та з нагоди Дня журналіста від управління ДМС України в Рівненській області. 

6 червня 2013 - почесна грамота Куриленку Олександру Віталійовичу за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, активне висвітлення суспільного життя міста, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині та з нагоди Дня журналіста від міського голови Рівного Хомка В. Є. 

6 червня 2013 - почесна грамота Гудилку Віталію Ігоровичу за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, активне висвітлення суспільного життя міста, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині та з нагоди Дня журналіста від міського голови Рівного Хомка В. Є. 

6 червня 2013 - подяка Гудилку Віталію Ігоровичу  за  об'єктивне висвітлення у ЗМІ діяльності органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочиністю, питань зміцнення правопорядку та законності, правового виховання громадян, творчий внесок у формування позитивного іміджу міліції Рівненщини та з нагоди Дня журналіста від УМВС України у Рівненській області.  

5 червня 2013 - почесна громота Луцюк Марії Олександрівні  за вагомі здобутки в розвитку інформаційного простору регіону та з нагоди Дня журналіста від голови Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка.   

Жовтень 2013 - подяка ПП телекомпанії "Сфера-ТВ" в особі виконавчого директора Смуся Андрія Григоровича за підтримку та допомогу в розвитку Міжнародного економіко-гуманітарного університету та з нагоди 20-річчя заснування від ректора Дем'янчука А.С.    

16 листопада 2013 - почесна грамота Стецюк Владиславі Юріївні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від голови Рівненської облдержадміністрації Берташа В. М.  

16 листопада 2013 - почесна грамота Бублей Юлії Іванівні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від міського голови Рівного Хомка В. Є.    

16 листопада 2013 - почесна грамота Мороз Ірині Володимирівні за сумлінну працю, вагомий вклад у становлення телерадіоінформаційного простору регіону від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.  

16 листопада 2013 - почесна грамота Княжинській Ярославі Миколаївні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від міського голови Рівного Хомка В. Є.

13 січня 2012 - подяка Романюку Володимиру Івановичу за вагомий внесок по розясненню податкового законодавства України, активне висвітлення діяльності податкових органів області, формування високої правової і податкової культури в суспільстві від голови ДПС у Рівненській області.

22 лютого 2012 - грамота Савонькіній Людмилі за донесення до громадськості інформації про життя та побут військовослужбовців, процеси, що відбуваються у військовому середовищі, діяльність військових колективів, роботу з формування позитивної громадської думки, підвищення престижу військової служби та з нагоди Дня захисника Вітчизни від командира 13 армійського корпусу.

5 червня 2012 - почесна грамота колективу "Сфера-ТВ" як переможців Всеукраїнського професійного творчого конкурсу - 2012 у номінації "Краща первинна журналістська організація" від Національної спілки журналістів України.

5 червня 2012 - диплом "Сфера-ТВ" за перемогу в творчому конкурсі у номінації "Краща телекомпанія 2012 року" від Рівненської обласної організації НСЖУ.

5 червня 2012 - диплом "Сфера-ТВ" за перемогу в творчому конкурсі у номінації "Дебют року 2012" від Рівненської обласної організації НСЖУ.

6 червня 2012 - грамота Романюку Володимиру Івановичу за особистий внесок у справу інформування суспільства про діяльність підрозділів Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області, навчання населення основам безпеки життєдіяльності та діям в умовах надзвичайних ситуацій, а також з нагоди Дня журналіста від Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області.

6 червня 2012 - подяка Романюку Володимиру Івановичу за  вагомий внесок у роботі із роз'яснення податкового законодавства України, активне висвітлення діяльності податкових органів області, формування високої правової і податкової культури в суспільстві від ДПС у Рівненській області.

5 червня 2012 - грамота Смусю Андрію Григоровичу за особистий внесок у формування позитивної громадської думки, підвищення престижу військової служби, зміцнення довіри суспільства до Збройних Сил України та з агоди Дня журналіста від командира військової частини А0796.

5 червня 2012 - почесна грамота Яровій Катерині Миколаївні за вагомий особистий внесок у розвиток плідної взаємодії  з органами внутрішніх справ України, надання дієвої допомоги правоохоронцям Рівненської області у боротьбі зі злочинністю, зміцненні законності, захисті прав і свобод громадян від УМВС України в Рівненській області.

5 червня 2012 - почесна грамота Куриленко Олександру Віталійовичу за вагомий особистий внесок у розвиток плідної взаємодії  з органами внутрішніх справ України, надання дієвої допомоги правоохоронцям Рівненської області у боротьбі зі злочинністю, зміцненні законності, захисті прав і свобод громадян від УМВС України в Рівненській області.

6 червня 2012 - грамота Смусю Андрію Григоровичу за особистий внесок у справу інформування суспільства про діяльність підрозділів Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області, навчання населення основам безпеки життєдіяльності та діям в умовах надзвичайних ситуацій, а також з нагоди Дня журналіста від Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області.

6 червня 2012 - почесна грамота Княжинській Ярославі Миколаївні за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, активне висвітлення суспільного життя міста, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери  на Рівненщині  та з нагоди Дня журналіста  від міського голови Рівного Хомка В.Є.

червень 2012 - грамота Смусю Андрію Григоровичу за високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня журналіста від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

серпень 2012 - подяка телеканалу "СФЕРА-ТВ" за підтримку у проведенні першого конкурсу аматорських відеоробіт "Моє Рівне-2012".

серпень 2012 - телерадіокомпанія "СФЕРА-ТВ" переможець у номінації "Кращий ЗМІ" у Х загальноміському Рейтингу популярності "Гордість міста-2012".

вересень 2012 - диплом телеканалу "СФЕРА-ТВ" за участь у проекті "Зробимо Україну чистою" від організаторів проекту.

16 листопада 2012 - почесна грамота Мункачі Катерині Олександрівні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від голови Рівненської облдержадміністрації Берташа В. М.

16 листопада 2012 - почесна грамота Мороз Ірині Володимирівні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від голови Рівненської облдержадміністрації Берташа В. М.

16 листопада 2012 - почесна грамота Куриленку Олександру Віталійовичу за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від голови Рівненської облдержадміністрації Берташа В. М.

16 листопада 2012 - почесна грамота Княжинській Ярославі Миколаївні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від голови Рівненської облдержадміністрації Берташа В. М.

16 листопада 2012 - почесна грамота Сидоруку Роману Дмитровичу за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від міського голови Рівного Хомка В. Є.

16 листопада 2012 - почесна грамота Бублей Юлії Іванівні за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток  інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку від міського голови Рівного Хомка В. Є.  

30 листопада 2012 - Національна телевізійна премія "Телетріумф-2012". Диплом номінанта у номінації Програма для дітей "Небесна колискова" телеканал "Сфера-ТВ". 

3 червня 2011 - диплом колективу ТРК "СФЕРА ТВ" за перемогу в творчомуконкурсі у номінації "Дизайн 2011" від Секретаріату рівненської обасної організації Національної спілки журналістів України.

червень 2011 - почесна грамота   колективу ТРК "СФЕРА ТВ" за пропаганду ідей милосердія, гуманізму і діяльності Товариства ЧервоногоХреста України серед населення області від Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

2 червня 2011 №604 - відзнака Міністерства внутрішніх справ України Романюку Володимиру Івановичу за сприяння органам внутрішніх справ України від У МВС України в Рівненській області.

3 червня 2011 - грамота Романюку Володимиру Івановичу за особистий вагомий внесок у справу інформування суспільства про діяльність підрозділів  У МНС України в Рівненській області від   УМНС України в Рівненській області.

3 червня 2011 - грамота Романюку Володимиру Івановичу  за активну творчу співпрацю з Державною автомобільною інспекцією  від В ДАІ УМВС України в Рівненській області.

3 червня 2011 - грамота Смусю Андрію Григоровичу  за об'єктивне висвітленя діяльності органів внутрішніх справ від УМВС України в Рівненській області.

2 червня 2011 - грамота Кривому Миколі Володимировичу  за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, всебічне та об'єктивне висвітлення життя і господарської діяльності  селян та фермерів від Асоціації фермерів та землевласників.

3 червня 2011 - почесна грамота Волкошовець Тетяні Борисівні  за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національноїспілки журналістів.

6 червня 2011 - почесна грамота Стецюк Владиславі Юріївні  за високий професіоналізм і об'єктивність, активну участь у висвітленні роботи Рівненської міської ради та її виконавчого комітету від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

6 червня 2011 - почесна грамота Мороз Ірині Володимирівні  за високий професіоналізм і об'єктивність, активну участь у висвітленні роботи Рівненської міської ради та її виконавчого комітету від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

3 червня 2011 - почесна грамота Савонькіній Людмилі Олександрівні  за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національноїспілки журналістів.

3 червня 2011 - почесна грамота Мункачі Катерині Олександрівні за сумлінну працю у ЗМІ  та з нагоди Дня журналіста від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

16 листопада 2011 -  почесна грамота творчому колективу телерадіокомпанії "Сфера-ТВ" за  за об'єктивне висвітленя діяльності органів внутрішніх справ від УМВС України в Рівненській області.

17 листопада 2011 - почесна грамота Романюку Володимиру Івановичу за професійність та об'єктивне висвітлення діяльності органів внутрішніх справ, за особистий творчий внесок  у формування позитивного іміджу міліції Рівненщини та з нагоди Дня працівників телебачення, радіо та зв'язку від начальника УМВС України в Рівненській області.

18 листопада 2011 - подяка колективу телеканалу "Сфера-ТВ" за допомогу в організації участі рівненської команди у Всеукраїнському телепроекті "Майdан's" від міського голови Рівного.

17 листопада 2011 - почесна грамота Яровій Катерині миколаївні за професійність та об'єктивне висвітлення діяльності органів внутрішніх справ, за особистий творчий внесок  у формування позитивного іміджу міліції Рівненщини та з нагоди Дня працівників телебачення, радіо та зв'язку від начальника УМВС України в Рівненській області.

17 листопада 2011 - диплом Савонькіній Людмилі за друге місце в обласному конкурсі на краще висвітлення у ЗМІ діяльності органів місцевого самоврядування в області від Рівненської обласної ради.

16 листопада 2011 - почесна грамота Мороз Ірині Володимирівні за сумлінну працю, вагомий вклад у становлення телерадіоінформаційного простору регіону від Секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів.

1 червня 2010 – почесна грамота колективу "Сфера-ТВ" за професіоналізм та об’єктивність у висвітлені подій Рівненщини від Рівненської  міської ради та виконавчого комітету.

3 червня 2010 -  відзнака Міністерства внутрішніх справ України Романюку Володимиру Івановичу за сприяння органам внутрішніх справ України від У МВС України в Рівненській області.

1 червня 2010 – почесна грамота телеканалу "Сфера-ТВ"  за внесок у розвиток  вітчизняної журналістики та високий професіоналізм від Рівненської обласної державної адміністрації.

3 червня 2010 – диплом другого ступеня колективу телерадіокомпанії  "Сфера-ТВ", у номінації "Краща телекомпанія 2010 року" від Національної спілки журналістів України.

3 червня 2010 – почесна грамота телеканалу "Сфера-ТВ" за активну творчу співпрацю з Державною автомобільною інспекцією.

3 червня 2010 – диплом третього ступеня у номінації "Кращий дизайн 2010 року" від Національної спілки журналістів України.

1 червня 2010 – почесна грамота Смусю Андрію Григоровичу за професіоналізм і об’єктивність, активну участь у висвітленні роботи Рівненської міської ради та її виконавчого комітету і з нагоди Дня журналіста від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

1 червня 2010 №207 – почесна грамота Яровій Катерині Миколаївні за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста від Рівненської обласної державної адміністрації.

1 червня 2010 – почесна грамота Яровій Катерині Миколаївні  за професіоналізм і об’єктивність, активну участь у висвітленні роботи Рівненської міської ради та її виконавчого комітету і з нагоди Дня журналіста від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

1 червня 2010 – почесна грамота Бернацькому Дмитрію Олександровичу за професіоналізм і об’єктивність, активну участь у висвітленні роботи Рівненської міської ради та її виконавчого комітету і з нагоди Дня журналіста від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

3 червня 2010 – почесна грамота Романюку Володимиру Івановичу за активну творчу співпрацю з Державною автомобільною інспекцією, пропаганду безпеки дорожнього руху, підняття іміджу служби ДАІ, дієву профілактику дорожньо-транспортного травматизму та з нагоди професійного свята – Дня журналіста України від УДАІ УМВС України в Рівненській області.

3 червня 2010 – грамота Смусю Андрію Григоровичу за високий професійний рівень, сумлінну працю та з нагоди Дня журналіста від Національної спілки журналістів України.

3 червня 2010 – грамота Волкошовець Тетяні Борисівні за високий професійний рівень, сумлінну працю та з нагоди  Дня журналіста від Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

3 червня 2010 – диплом другого ступеня Яровій Катерині Миколаївні за перемогу  у творчому конкурсі в номінації "Кращий журналіст 2010 року" від Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

3 червня 2010 – почесна грамота Кашталян Ірині Богданівні за активну творчу співпрацю з Державною автомобільною інспекцією, пропаганду безпеки дорожнього руху, підняття іміджу служби ДАІ, дієву профілактику дорожньо-транспортного травматизму та з нагоди професійного свята – Дня журналіста України від УДАІ УМВС України в Рівненській області.

3 червня 2010 – диплом третього ступеня Сидоруку Роману Дмитровичу за перемогу у творчому конкурсі  в номінації "Кращий дизайн 2010 року"  від Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

4 червня 2010 – грамота Смусю Андрію Григоровичу за пропаганду фізичної культури і спорту, здорового способу життя, популяризацію олімпійського руху на Рівненщині та з нагоди Дня журналіста від Національного олімпійського комітету України Рівненського обласного відділення.

31 травня № 214 - почесна грамота колективу ТРК "СФЕРА ТВ" за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток регіональної преси, радіо і телебачення від Рівненської обласної ради.

28 травня 2009 № 250 – почесна грамота Хромих Петру Миколайовичу  за  вагомий особистий внесок у розвиток плідної взаємодії з органами внутрішніх справ України, надання дієвої допомоги правоохоронцям Рівненської області у боротьбі зі злочинністю, зміцненні законності, захисті прав і свобод громадян від Управління МВС України в Рівненській області.

4 червня 2009 – грамота Мартинюку Валерію Миколайовичу за перемогу в творчому конкурсі у номінації "Кращий телеоператор 2009 року" від Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

 

Грамота телеканалу "Сфера-ТВ" за особливий, вагомий внесок у справу інформування суспільства про діяльність підрозділів ГУ МНС України в Рівненській області від Головного управління  МНС в Рівненській області.

4 червня 2009 – грамота за перемогу в творчому конкурсі, у номінації "Краща первинна журналістська організація 2009 року" від Національної спілки журналістів України.

2009 рік – грамота колективу телеканалу "Сфера-ТВ" за цікаве висвітлення діяльності Національного університету "Острозька академія" у мас-медіа.

16 листопада 2009 – почесна грамота службі новин телекомпанії "Сфера-ТВ" за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери на Рівненщині від Рівненської обласної ради.

12 листопада 2009  №922 – присвоєно почесне звання Заслужений журналіст України Кривому Миколі Васильовичу.

 

16 листопада 2009 №787 – почесна грамота Смусю Андрію Григоровичу за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської обласної ради.

16 листопада 2009 – почесна грамота Романюку Володимиру Івановичу за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку від Національної спілки журналістів України.

16 листопада 2009 – подяка Хромих Петру Михайловичу за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

16 листопада 2009 № 788 – почесна грамота Яровій Катерині Миколаївні за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого  самоврядування та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської обласної ради.

16 листопада 2009 – почесна грамота Кашталян Ірині Богданівні  за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

16 листопада 2009 – почесна грамота Сидоруку Роману Дмитровичу за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у встановлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

16 листопада 2009 – Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України нагороджує Бернацького Дмитра Олександровича за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини та з нагоди Дня працвників радіо, телебачення і зв’язку.

16 листопада 2009 – почесна грамота Мартинюку Валерію Миколайовичу за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток інформаційної сфери на Рівненщині, з нагоди Дня працівників  радіо, телебачення та зв’язку від Рівненської міської влади та виконавчого комітету.

6 червня 2008 № 210 – нагороджується Волкошовець Тетяна Борисівна за сумлінну творчу роботу, вагомий особистий внесок у розвиток регіональної преси, радіо і телебачення, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та з нагоди Дня журналіста від Рівненської обласної ради.

2008 -  подяка Хромих Петру Миколайовичу за багаторічну співпрацю з обласною службою зайнятості, вагомий особистий внесок у висвітлення заходів з реалізації державної політики зайнятості та з нагоди Дня журналіста від Рівненського обласного центру зайнятості.

2008 – нагороджується почесним знаком НСЖУ Кривий Микола Васильович від Національної спілки України. 

В нашем салоне пикантный массаж для мужчин и женщин в любое время суток.