+380673870816 +380673870816

У Рівненському інституті права створюють картинну галерею

У Рівненському інституті права започаткували власну картинну галерею. Донедавна тут експонувалася персональна виставка кримського художника Олексія Спольського, проте помандрує вона далі вже без однієї картини.

Людина успішна лише у разі досягнення гармонії душі, тіла та розуму. Саме цієї думки дотримуються у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України. Тут для студентства облаштували наразі кращий у Рівному академічний гуртожиток. На двох поверхах вишу розташовані кімнати, душові та кухні, які відповідають європейським стандартам. Є навіть читальні зали, де студенти можуть проводити час за підготовкою до лекцій або ж відпочити гортаючи сторінки улюблених шедеврів художньої літератури. Саме комфорт та затишок стали головними умовами проживання студентів у гуртожитку вишу.

Окрім створення належних побутових умов, у виші піклуються і про естетичне виховання молоді. Зокрема тут певний час експонувалася персональна виставка кримського художника Олексія Спольського. Саме з робіт цього автора у Рівненському інституті права відкрили власну картинну галерею.

Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України:

- Після цього, я гадаю, що картини повернуться у галерею митця Олексія Спольського, але вже без однієї роботи. Адже за нашими правилами, ми розпочинаємо формувати картинну галерею Рівненського інституту права. Наші студенти визначили кращу роботу і університет купує цю роботу, аби розпочати зібрання картинної галереї Рівненського інституту Київського університету права.

Днями до Рівненського інституту права завітав завідувач кафедри міжнародного морського права Гентського університету, що у Бельгії, Едуард Самерс. У закладі він провів майстер-клас з морського права. Також Едуард Самерс залишився приємно вражений від виставки, яка експонувалася в інституті.

Едуард Самерс, завідувач кафедри міжнародного морського права Гентського університету (Бельгія):

- Безперечно ця ініціатива має продовжуватись та перейматись іншими навчальними закладами не лише цього регіону, не лише України, але й далеко і за її межами.

Проте, окрім естетичного виховання та створення належних побутових умов для проживання, у виші все ж на першому місці залишається навчальний процес. Тут постійно проходять науково-практичні конференції, тому керівництво закладу зробило для свого студентства ще один приємний подарунок. За півтора місяці з трьох аудиторій, які пустували, тут облаштували сучасний конференц-зал, в якому одночасно можуть розміститися 80 людей. В планах керівництва вже найближчим часом встановити тут проектор та прикрасити зал витворами художнього мистецтва.

Схожі статті