+380673870816 +380673870816

50 студентів поповнили лави Рівненського інституту Київського університету права

Урочиста посвята в студенти першокурсників Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України відбулася для п’ятдесяти майбутніх юристів. 

Урочиста посвята в студенти першокурсників Рівненського інституту права пройшла в органному залі обласної філармонії. Тут, майже по-сімейному, керівництво вишу прийняло у свою студентську родину новоспечених першокурсників.

Юрій Бошицький, ректор Київського університету права Національної академії наук України:

- Відповідно до ліцензії, яку має Рівненський інститут, а саме 50 місць денної форми навчання, ми набрали рівно 50 студентів. Цьогоріч в нас був конкурс, два студенти на одне місце. Мені дуже приємно, що ми набрали студентів, які мають хорошу підготовку з середньої школи і високі бали сертифікатів.

Першокурсник Юстин ще зі шкільної лави мріяв зв’язати своє майбутнє з юриспруденцією. У виборі ж навчального закладу йому допомогла визначитись мама.

Юстин Омельчук, першокурсник:

- В мене мама працює в цьому університеті старшим викладачем. Я знаю, що тут гарно навчають, хороші спеціалісти виходять. Тому я вирішив, що досить непогано, якщо я тут вивчуся та здобуду професію і буду працювати.

За словами керівництва Рівненського інституту права, на першокурсників попереду чекають цікаві та доволі насичені студентські роки. Адже окрім доволі сильного викладацького складу, інститут напрацював чимало міжнародних зв’язків, завдяки чому студентство має можливість відвідувати різні країни Європи та світу.

Схожі статті