+380673870816 +380673870816

Відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Рівненського інституту Київського університету права

Студентські роки - найкращий період життя. Часи сповнені нових вражень та емоцій вже дорослого і майже самостійного життя розпочались нині і для першокурсників Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. На урочистій посвяті в студенти всі вони отримали з рук ректора вишу свої студентські квитки, а дехто і цінні подарунки. 

З 50 ліцензованих місць на денну форму навчання в Рівненському інституті права Київського університету Національної академії наук України зараховано 49 студентів. Саме для них нещодавно у будівлі інституту відбулась урочиста посвята. Напутні слова та привітання студентам висловили представники вишу, посадовці, авторитетні та досвідчені юристи і ще чимало гостей, котрі завітали на свято.

Ректор університету Юрій Бошицький особисто вручив кожному першокурснику його студентський квиток. А перша за списком десятка студентів отримала до того ж і цінний подарунок - дороговартісний набір книг з різних галузей права. Зоряна на навчання до Рівненського інституту приїхала з Клеваня. Дівчина стверджує, що ні з вибором професії, ні з вишем, де вона її здобуде, точно не помилилась.

Зоряна Савік, першокурсниця РІ КУП НАНУ:

- Я обрала цю професію, адже відчуваю до неї у собі здібності. В цьому інституті дуже хороші умови для навчання. А найголовніше в навчанні - це бажання. Якщо в людини немає бажання і своїх попередніх досягнень, то, на жаль, в неї не буде цього.

Цьогорічним набором першокурсників ректор університету Юрій Бошицький пишається. Адже практично стовідсотковий набір на денну форму навчання у виш доволі красномовно свідчить про його популярність та авторитетність серед навчальних закладів не лише Рівненщини, але й України загалом. Окрім же наукової діяльності та матеріальної бази, престиж закладу залежить і від фахової підготовки його випускників. Саме тому нині у Рівненському інституті права суттєво розширено навчальну програму.

Юрій Бошицький, ректор РІ КУП НАНУ:

- З цього року ми будемо впроваджувати дві іноземні мови - англійську і німецьку. На моє глибоке переконання, студент-правник і взагалі сучасний юрист повинен володіти іноземною мовою. Також ми посилюємо присутність більшої кількості викладачів Київського університету права, які будуть забезпечувати навчальний процес. Адже нині ми ввели майже два з половиною десятки дисциплін. Це дисципліни, які стосуються різних суспільних відносин, які актуальні для розвитку України.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов звертаючись до першокурсників акцентував увагу на тому, що хороший юрист на вагу золота. На його думку, Рівненський інститут права нині не лише допомагає освоїти юридичний фах, але й справді готує професіоналів своє справи.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Насправді дуже важко навчитися бути хорошим юристом. Для цього замало лише одного бажання, потрібно витрачати дуже багато зусиль. Я думаю, що Київський університет права і Рівненський інститут зокрема, достатньо непогано можуть впоратись з цим завданням і  підготувати хороших фахівців, які залишаться працювати в регіоні таі будуть корисними для Рівного й області.

Аби здобуття юридичної освіти у Київському університеті права було повністю ступеневим, вже з наступного року у виші планують відкрити коледж у приміщенні Рівненського інституту. Проте, окрім насиченої навчальної фахової програми, в закладі дбають і про всебічний розвиток молоді. Так, цьогоріч в університеті розпочали цикл різноманітних заходів присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Тому під час урочистостей викладачі та студенти поклали квіти до пам’ятника видатному поетові, а також декламували "Заповіт" українською, англійською, німецькою та французькою мовами. Кульмінацією ж святкового дня став концерт для першокурсників за участі колективів з Рівного, Львова та Києва,  а також салют. Такий подарунок для студентів організував Київський університет права за підтримки Рівненської облдержадміністрації та міського голови Рівного Володимира Хомка.

 

Схожі статті